Time Spent All (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Date
oc: Data

en: Node ID
oc: Identificant (ID) del nosèl

en: username
oc: nom d'utilizaire

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Node types
oc: Tipes de nosèls

en: Roles
oc: Ròtles

en: Delete all
oc: Suprimir tot
