Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Node ID
vi: ID node

en: username
vi: tên đăng nhập

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Roles
vi: Vai trò

en: Delete all
vi: Xóa tất cả
