Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Date
ja: 日付

en: Node ID
ja: ノードID

en: username
ja: ユーザー名

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Roles
ja: 役割

en: Delete all
ja: すべてを削除
