Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Date
pl: Data

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Roles
pl: Role

en: Delete all
pl: Usuń wszystko

en: Delete All
pl: Usuń wszystko
