Time Spent All (8.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Date
te: తేదీ

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: username
te: వాడుకరి పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Roles
te: పాత్రలు
