Time Spent All (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Date
id: Tanggal

en: Statistics
id: Statistik

en: User
id: Pengguna

en: User ID
id: ID Pengguna

en: Page
id: Halaman

en: Node types
id: Jenis-jenis node

en: Roles
id: Peran

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Granularity
id: Granuralitas

en: Display type
id: Tipe tampilan

en: How many different units to display in the string.
id: Berapa jumlah unit-unit berbeda untuk ditampilkan pada string.
