Time Spent All (8.x-2.1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Date
ta: தேதி

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: User
ta: பயனர்

en: User ID
ta: பயனர் குறிஎண்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Display type
ta: காட்சி வகை
