Time Spent All (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Date
sv: Datum

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: User ID
sv: Användar-ID

en: Page
sv: Sida

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Roles
sv: Roller

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Granularity
sv: Noggrannhet

en: Display type
sv: Typ av visning

en: User id.
sv: Användar-ID

en: How many different units to display in the string.
sv: Hur många olika enheter som skall visas i strängen.
