Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Country
cs: Země

en: Time
cs: Čas

en: America/New_York
cs: America/New York

en: City
cs: Město

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Asia/Kolkata
cs: Asie/Kalkata
