Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Time
fi: Aika

en: America/Chicago
fi: Amerikka/Chicago

en: America/New_York
fi: Amerikka/New_York

en: Asia/Dubai
fi: Aasia/Dubai

en: Asia/Tokyo
fi: Aasia/Tokio

en: Europe/Amsterdam
fi: Eurooppa/Amsterdam

en: Europe/London
fi: Eurooppa/Lontoo

en: Europe/Oslo
fi: Eurooppa/Oslo

en: City
fi: Kaupunki

en: Timezone
fi: Aikavyöhyke
