Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Country
hr: Država

en: Time
hr: Vrijeme

en: Europe/Amsterdam
hr: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
hr: Europa/London

en: Europe/Oslo
hr: Europa/Oslo

en: Timezone
hr: Vremenska zona
