Date/Time display by selected timezone (9.0.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Country
ro: Țară

en: Time
ro: Ora

en: America/Chicago
ro: America/ChicagoȘir

en: Europe/Amsterdam
ro: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
ro: Europa/Londra

en: Europe/Oslo
ro: Europa/Oslo

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Timezone
ro: Fus orar
