Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Time
lv: Laiks

en: Europe/Oslo
lv: Eiropa/Oslo

en: City
lv: Pilsēta

en: Timezone
lv: Laikajosla
