Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Country
nl: Land

en: Time
nl: Tijd

en: America/Chicago
nl: Amerika/Chicago

en: America/New_York
nl: Amerika/New York

en: Asia/Dubai
nl: Azië/Dubai

en: Asia/Tokyo
nl: Azië/Tokio

en: Europe/Amsterdam
nl: Europa/Amsterdam

en: Europe/London
nl: Europa/Londen

en: Europe/Oslo
nl: Europa/Oslo

en: City
nl: Plaats

en: Timezone
nl: Tijdzone
