Date/Time display by selected timezone (9.1.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Country
tr: Ülke

en: Time
tr: Zaman

en: America/Chicago
tr: Amerika/Chicago

en: America/New_York
tr: Amerika/New_York

en: Asia/Dubai
tr: Asya/Dubai

en: Asia/Tokyo
tr: Asya/Tokyo

en: Europe/Amsterdam
tr: Avrupa/Amsterdam

en: Europe/London
tr: Avrupa/Londra

en: Europe/Oslo
tr: Avrupa/Oslo

en: City
tr: Şehir

en: Timezone
tr: Saat dilimi

en: Asia/Kolkata
tr: Asya/Kolkata
