Timefield (1.0.0) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Required
hr: Nužno

en: Label
hr: Oznaka

en: Sunday
hr: nedjelja

en: Monday
hr: ponedjeljak

en: Tuesday
hr: utorak

en: Wednesday
hr: srijeda

en: Thursday
hr: četvrtak

en: Friday
hr: petak

en: Saturday
hr: subota

en: Time
hr: Vrijeme

en: Never
hr: Nikada

en: Fields
hr: Polja

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Duration
hr: Trajanje
