Timefield (1.0.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Required
da: Obligatorisk

en: Label
da: Etiket

en: Sunday
da: Søndag

en: Monday
da: Mandag

en: Tuesday
da: Tirsdag

en: Wednesday
da: Onsdag

en: Thursday
da: Torsdag

en: Friday
da: Fredag

en: Saturday
da: Lørdag

en: 1 Hour
da: 1 Time

en: Time
da: Tid

en: Never
da: Aldrig

en: Fields
da: Felter

en: Optional
da: Valgfrit

en: Duration
da: Varighed

en: Days
da: Dage

en: @name field is required.
da: Feltet @name er påkrævet.

en: Number of summary rows: @rows
da: Antal sammenfattende rækker: @rows
