Timefield (1.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Label
hy: Պիտակ

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Never
hy: Երբեք

en: Fields
hy: Դաշտեր
