Timefield (1.0.0) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Required
id: Wajib

en: Sunday
id: Minggu

en: Monday
id: Senin

en: Tuesday
id: Selasa

en: Wednesday
id: Rabu

en: Thursday
id: Kamis

en: Friday
id: Jumat

en: Saturday
id: Sabtu

en: Time
id: Waktu

en: Never
id: Tidak pernah

en: Fields
id: Bidang isian

en: Optional
id: Pilihan

en: Duration
id: Durasi

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.

en: Number of summary rows: @rows
id: Jumlah baris ringkasan: @rows
