Timefield (1.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Required
is: Nauðsynleg(t)

en: Label
is: Merking

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Time
is: Tími

en: Never
is: Aldrei

en: Fields
is: Svæði

en: Optional
is: Valkvætt

en: 4 Hours
is: 4 klukkutímar
