Timefield (1.0.0) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Label
ka: სათაური

en: Sunday
ka: კვირა

en: Monday
ka: ორშაბათი

en: Tuesday
ka: სამშაბათი

en: Wednesday
ka: ოთხშაბათი

en: Thursday
ka: ხუთშაბათი

en: Friday
ka: პარასკევი

en: Saturday
ka: შაბათი

en: Time
ka: დრო

en: Never
ka: არასდროს

en: Fields
ka: ველები

en: Duration
ka: ხანგრძლივობა
