Timefield (1.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Sunday
mn: Ням

en: Monday
mn: Даваа

en: Tuesday
mn: Мягмар

en: Wednesday
mn: Лхагва

en: Thursday
mn: Пүрэв

en: Friday
mn: Баасан

en: Saturday
mn: Бямба

en: Time
mn: Цаг

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор
