Timefield (1.0.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Required
th: จำเป็น

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Sunday
th: อาทิตย์

en: Monday
th: จันทร์

en: Tuesday
th: อังคาร

en: Wednesday
th: พุธ

en: Thursday
th: พฤหัสบดี

en: Friday
th: ศุกร์

en: Saturday
th: เสาร์

en: Time
th: เวลา

en: Never
th: ไม่เคย

en: Optional
th: ไม่จำเป็น

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
