Timefield (1.0.0) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Required
tr: Zorunlu

en: Label
tr: Etiket

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: 30 Minutes
tr: 30 Dakika

en: 1 Hour
tr: 1 Saat

en: Time
tr: Zaman

en: Never
tr: Asla

en: Fields
tr: Alanlar

en: Optional
tr: Seçime bağlı

en: Duration
tr: Süre

en: Days
tr: Günler

en: @name field is required.
tr: @name alanı zorunludur.

en: Number of summary rows: @rows
tr: Özet satırları sayısı: @rows
