Timeline Block (1.2.3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Time
uk: Час

en: Remove item
uk: Вилучити елемент

en: About
uk: Про модуль
