Timeline Styles (2.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Reset
fi: Palauta

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Page
fi: Sivu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Master
fi: Isäntä
