Timeline Styles (2.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Asc
nl: Oplopend
