Timeline Styles (2.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Reset
af: Herstel

en: Page
af: Bladsy

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
