Timeline Styles (2.0.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Page
bg: Страница

en: Apply
bg: Търси
