Timeline Styles (2.0.1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Title
de: Titel

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Content type
de: Inhaltstyp

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Published status
de: Veröffentlichungsstatus

en: Asc
de: Aufsteigend
