Timeline Styles (2.0.1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Title
es: Título

en: Reset
es: Restablecer

en: Content type
es: Tipo de contenido

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Published status
es: Estado de publicación

en: Master
es: Máster
