Timeline Styles (2.0.1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Published status
fr: Statut de publication

en: Master
fr: Principal
