Timeline Styles (2.0.1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Page
gl: Páxina

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Published status
gl: Estado de publicación
