Timeline Styles (2.0.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Reset
he: איתחול

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
