Timeline Styles (2.0.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
