Timeline Styles (2.0.1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: Reset
is: Endursetja

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
