Timeline Styles (2.0.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Reset
jv: Baléknā

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
