Timeline Styles (2.0.1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
