Timeline Styles (2.0.1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Reset
uk: Скинути

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
