Timeline Styles (2.0.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Page
bs: Strana

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
