Timeline Styles (2.0.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Master
ca: Mestre
