Timeline Styles (2.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Asc
el: Αύξ
