Timeline Styles (2.0.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
