Timeline Styles (2.0.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Page
hu: Oldal

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
