Timeline Styles (2.0.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Page
mr: पान

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
