Timeline Styles (2.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
