Timeline Styles (2.0.1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Reset
ru: Сбросить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
