Timelogin (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Action
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Other
cs: Jiné

en: About
cs: Popis
