Timelogin (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Action
lv: Darbība

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Other
lv: Citi

en: Role
lv: Loma

en: About
lv: Par
