Timelogin (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Action
pl: Akcja

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Other
pl: Inne

en: Role
pl: Rola

en: About
pl: O stronie
